Awakening [אפי פז]

2 September 2008

שלושה כלים למשוך עוד כסף לחייכם

Filed under: Living in Peace with Your Money — efipaz @ 10:43 am
nrg – שלושה כלים למשוך עוד כסף לחייכם

[הנה מה שקורה כשרעיונות חצי אמיתיים מוצאים את דרכם לסיר הבישול ההמוני של הניו אייג’]

שלושה כלים למשוך עוד כסף לחייכם
ואף אחד מהם לא דורש ממך לעבוד יותר שעות או לקחת עוד חלטורות. למעשה, אנרגיית השפע בחייך יכולה להתחיל מאי-מייל נחמד, ממתנה שקיבלת או מזה שמשמשת צ’ק
מייקל ג’ לוסייה

שפע הוא רגש ולרגש הזה יש תדר תואם שתוכלו לשכפל. במקרים רבים אנשים משכפלים הרגשה של חוסר, עצב או יאוש פשוט על-ידי המחשבות והמילים שבהן הם משתמשים. בהתחשב בעובדה שאפשר ליצור רגשות על ידי מילים ומחשבות, אפשר ללמוד איך לשכפל את רגשות השפע באופן מכוון יותר על ידי שינוי של האופן שבו משתמשים במילים ובמחשבות.

חוק המשיכה לא יודע אם אתם משדרים מחשבה דרך זיכרון, העמדת פנים, יצירה, דמיון או חלום בהקיץ. הוא פשוט מגיב לתדר שאנחנו משדרים באותו רגע ואנחנו משדרים רק תדר אחד בכל רגע נתון! על ידי יצירה של תדר השפע בצורה מכוונת יותר ולעתים קרובות יותר, אנחנו כוללים אותו בבועת התדר שלנו לעתים קרובות יותר, ובכך מגבירים את השפע בחיינו.

מטרתכם היא לכלול את תדר השפע בבועת התדר שלכם לעתים קרובות ולזמן ממושך ככל האפשר. החדשות הטובות הן שקל לשכפל את תדר השפע. יכול להיות לכם שפע בחיים מדי יום – מבלי ששמתם לב אליו, התענגתם עליו או דיברתם עליו, ולכן אתם לא כוללים אותו בבועת התדר.

צרו רשימה של כל המקורות והמשאבים שמהם יכולים להגיע אליכם כסף ושפע. כאשר שואלים את רוב האנשים: “איך אתם יכולים להשיג יותר כסף?” הם עונים שהם יכולים לעבוד יותר שעות כדי להרוויח יותר כסף, או לעבוד במשרה נוספת כדי להרוויח עוד כסף. עבור האנשים האלה, האמונה בכך שזוהי הדרך היחידה להגדיל את השפע שלהם היא אמונה מגבילה. למעשה יש דרכים רבות נוספות שבהן השפע ניכר בחייכם.

הנה רשימה חלקית של תחומים שיכולים להיחשב תחומי שפע. במילים אחרות, כאשר חווים כל אחד מן הדברים ברשימה הבאה, עבור רוב האנשים החוויה הזאת יוצרת את תחושת השפע.

שימו לב גם שבמקרים רבים תחושת השפע איננה קשורה בהכרח לכסף. הנה מגוון מקורות:

• מישהו מזמין אתכם על חשבונו לארוחת צהריים
• מישהו נותן לכם עצה או אימון אישי חינם.
• אתם מקבלים מתנות
• אתם מקבלים הסעה או מקום לינה חינם
• אתם מקבלים כוס קפה שנייה בחינם
• מישהו מעניק לכם פרס
• קניתם משהו בהנחה או במבצע
• ניצלתם נקודות בכרטיס אשראי או מיילים של חברת תעופה
• זכיתם בהגרלה
• ביצעתם עסקת חליפין עם מישהו
• מכרתם מוצרים או שירותים שלכם
• (הוסיפו עוד משלכם…)
כלי מספר 1: רשמו לפניכם ראיות לשפע בחייכם

הרי כלים להכללת השפע בבועת התדר שלכם.

כלי ראשון – נהלו יומן יומיומי של כל המקורות מהם מגיע אליכם שפע. הדבר יעזור לכם במידה רבה להבחין בשפע בחייכם. רישום יומיומי מראה לכם ראיות מוצקות (הוכחות) לכך שהשפע אכן קיים וכבר נוכח בחייכם. התענגו עליו! כאשר אתם מבחינים בשפע, שמחו בנוכחותו בחייכם – ובזמן שאתם שמחים בו, דעו שאתם משדרים את התדר החיובי של השפע. זכרו – בכל רגע, כולל הרגע הזה ממש, חוק המשיכה מגיב לתדר שאתם משדרים ונותן לכם עוד
מאותו הדבר. ניהול היומן הזה מעודד אתכם להקדיש זמן רב יותר לשמחה בשפע בחייכם, ובכך לכלול אותו בבועת התדר שלכם לעתים קרובות יותר.

הנה דוגמה לרישום ביומן מעקב אחר שפע.
יש בחיי שפע. היום משכתי שפע כאשר:
• חבר שילם עבור ארוחת הצהריים שלי.
• במשך הארוחה זכיתי לחצי שעה של אימון אישי חינם.
• קיבלתי הסעה חינם אל שדה התעופה וממנו.
• קיבלתי צ’ק מלקוח.
• קיבלתי תודה בהודעת דואר אלקטרוני.
• קניתי משקפיים חדשים במחיר טוב.
• ועוד…

כלי מספר 2: תמיד אִמרו כן לכסף

הרבה אנשים מתקשים לומר “כן” כשמישהו מציע לשלם על הארוחה שלהם או לקנות להם מתנה או פשוט רוצה לתת להם כסף. רבים עונים על ההצעה להזמנה לארוחה “לא, זה בסדר, אין צורך,” או “לא, לא, אני משלם/ת על עצמי. את/ה לא צריך/ה להזמין אותי”, או “לא, לא נעים לי!” זה נשמע לכם מוכר?

בכל ההצהרות האלה שומעים את ההתנגדות שלהם לקבל כסף. אבל אתם, בדמותכם החדשה, תלמדו לומר “תודה, בשמחה”, ותתחילו להרגיש טוב עם הקבלה. אולי בהתחלה תרגישו לא נעים, אבל ככל שתמשיכו לומר כן, יהיה לכם קל יותר ותרגישו איך ההתנגדות נמוגה. ההסתגלות הזאת פותחת לכם פתח של אפשור לקבלת כסף נוסף. התחילו לומר כן לכסף היום!

כלי מספר 3: אל תמהרו להיפרד מהצ’ק [גם שרי הריסון בעד הכלל הזה]

אתם רוצים להגביר את התדר שלכם בכל הנוגע לקבלה של כסף? אל תמהרו כל כך להיפרד מן הצ’קים שאתם מקבלים. במקום להפקיד את הצ’ק ביום שאתם מקבלים אותו, השאירו אותו בידיכם עוד יום או יומיים ותפיקו ממנו ערך ‘תדרי’ רב יותר. בכל פעם שתראו את הצ’ק תרגישו פרץ התרגשות קטן שיישלח אל חוק המשיכה.

זכרו שבכל פעם שאתם מרגישים את פרץ ההתרגשות הקטן הזה אתם כוללים את התדר הזה בבועת התדר שלכם. כאשר אתם מבחינים שמשהו גורם לכם התלהבות בקשר לכסף, עשו אותו שוב ושוב. חוק המשיכה תמיד מגיב.

מתוך הספר “חוק המשיכה: כיצד למשוך אליכם את הרצוי ולדחות את הבלתי רצוי”. הוצאת מטר.­­לאתר הספר

Leave a Comment »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: